Dasmë te Juventusi, martohet Locatelli. Bashkëlojtarët dhe miqtë “bekojnë” çiftin (fotot)

22 Qershor 2022
8:33
Alfred Lleshi

Nga sot quani “Zoti Locatelli”. Manuel i tha po “zonjës Thessa” mbiemri i së cilës është Lakoviç, vjen nga Kosta Rika, me profesion punon në tregtinë elektronike dhe prej pesë vitesh është e dashura e mesfushorit të Juventusit.

Ose më mirë, ishte, sepse çifti tani është i tillë në të gjitha aspektet. Dhe përgjithmonë. Të ftuarit në këtë event përfshinin shokë të shumtë të skuadrës dhe kombëtare të ish-Sassuolos, nga Giorgio Chiellini i emocionuar te Leonardo Bonucci, duke kaluar nga Federico Peluso dhe Matteo Pessina.

I pranishëm ishte edhe Patrick Cutrone, i cili për Locatelli është praktikisht një vëlla i fituar. Manuel dhe Thessa, pra, burrë e grua: tetorin e kaluar lojtari i Juventusit i bëri propozimin për martesë të dashurës së tij të atëhershme, duke i dhënë asaj një unazë mahnitëse, sot po. Dhe njerëzit e Juventusit duartrokasin dhe preken së bashku me idhullin e tyre.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit