David Beckham grimohet “live”, videoja gazmore ku imiton gruan Victoria bën xhiron e botës

25 Maj 2023
8:00
Alfred Lleshi
back button

David Beckham ka ndarë një “tutorial grimi” gazmor në TikTok, në pamjet që tallnin me humor të mirë gruan e tij, Victoria. Superylli botëror, 48 vjeç, u ul para kamerës pa këmishë, me një peshqir të mbështjellë rreth belit, ndërsa fërkonte lehtë fytyrën me një furçë grimi.

Flokët e lagur të David u ngritën në klip, i cili u xhirua në të njëjtin vend me një video të Victoria Beckham, e shpërndarë në platformën e njohur të mediave sociale vetëm disa ditë më parë.

Në pamje, legjenda e futbollit anglez thotë: “Kështu që kur përdor pak nga kjo e gruas sime, ajo më thotë se ky është ndriçimi më i mirë për të bërë xhirimet. Unë prirem të pajtohem, por nuk e di vërtet se për çfarë po flas”.

Me tej shtoi: “Këto janë llojet e gjërave që më pëlqejnë të hidratoj lëkurën time, të kujdesem për lëkurën time. Me sa duket kjo është mënyra më e mirë për ta bërë atë sipas këshillave të bukurisë së Victoria Beckham”.

@victoriabeckham

Mr Beckham’s very own #VictoriaBeckhamBeauty tutorial 😂😂

♬ original sound – Victoria Beckham

Videoja u shpërnda në faqen zyrtare të stilistes Victoria në TikTok. Në mbishkrimin e klipit, Victoria tha: “Tutoriali i vetë zotit Beckham #VictoriaBeckhamBeauty”, shtuar dy “emoji”,  duke qarë dhe qeshur.

Ka mbledhur më shumë se dy milionë shikime dhe mbi njëqind mijë pëlqime ky postim. Përdoruesit e mediave sociale u mblodhën në seksionin e komenteve për të ndarë mendimet e tyre për videon e David.

Njëri tha: “Legjenda Beckham”. Një tjetër shtoi: “Tutoriali që nuk e dinim se kishim nevojë”. Një përdorues tjetër i TikTok tha: “Këtu janë disa gola… Ato janë kaq të mrekullueshëm së bashku”.

Videoja katër minutëshe e Victoria është një tutorial konturimi duke përdorur artikuj nga marka e saj e njëjtë e grimit, “Victoria Beckham Beauty”, e cila është e specializuar në produkte të pastra.

Gjatë videos së saj, bashkëshorti David u pa i shtrirë në shtrat, pothuajse tërësisht jashtë fokusit, pas saj për gjithë kohëzgjatjen e xhirimit.

@victoriabeckham

This is the ultimate contour stylo! When creating my #VictoriaBeckhamBeauty Contour Stylus I really wanted it to feel as easy as drawing with a crayon, but with maximum precision. I’m wearing shade Sandstone, using it to define my nose, provide a base for my smoky eye, enhance my cheekbones and jawline and sculpt around the temples. xx VB

♬ original sound – Victoria Beckham

Lajme të tjera

Lajmet e fundit