“De Ligt i është ofruar Chelsea-t”, vjen lajmi i bujshme nga Anglia

27 Tetor 2021
16:32
Denis Hakanaj

Një lajm i bujshëm ka ardhur nga Anglia.

Sipas Daily Star, në fakt, disa ndërmjetës i kanë ofruar Chelsea-t yllin e Juve ntus, Matthijs de Ligt.

Mbrojtësi i bardhezinjve merr një rrogë të lartë dhe mund të sakrifikohet në merkaton e verës së ardhshme për të mbushur arkat e klubit.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit