DEBUTIM ËNDRRASH! Talenti tunizian i Juventusit rikthen avantazhin në shtesë (VIDEO)

13 Janar 2021
23:00
Telesport

Juventusi ka gjetur golin e 3-2 në shtesën e nisur pas barazimit 2-2 në 90 minuta ndaj Genoa-s, e vlefshme për Kupën e Italisë.

Protagonisti quhet Hamza Rafia dhe pjesë e Juventus U-23, i marrë në vitin 2019 nga të rinjtë e Lyon në Francë për 400 mijë euro.

Tuniziani ishte në debutimin me ekipin e parë, pasi vetëm 21 vjeç.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit