Degradon ndeshja në Kosovë! Grushte dhe shqelma, por edhe tifozë. Arbitri e ndërpret para kohe (VIDEO)

17 Prill 2021
21:08
Telesport

Dhunë në Kosovë. Ndeshja e kategorisë së dytë mes Fushë-Kosovës dhe Vjosës ka përfunduar me grushte dhe shqelma, aq sa arbitri është detyruar ta ndërpresë takimin.

Sherri nisi pas një penalltie të skuadrës vendase, që u kthye në gol dhe miqtë tentuan të nisnin menjëherë ndeshjen.

Arbitri nuk e lejoi dhe nga aty plasi gjithçka, me lojtarët e Vjosës që u përplasën me vendasit.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit