Dëmtim i frikshëm për CR7, Portugalia trefishon avantazhin me një gol të çmendur (Pamjet)

24 Shtator 2022
22:11
Denis Hakanaj
back button

Momente frike për Cristiano Ronaldo-n dhe Portugalinë. Ylli i Manchester United ka pësuar një dëmtim të frikshëm në pjesën e parë pas një përplasje me portierin Vaclik.

Pamja e portugezit të gjakosur në fushën e lojës po bën xhiron e rrjeteve social. Pavarësisht dëmtimit të pësuar, CR7 ka qëndruar në fushë.

Për sa i takon rezultatit të ndeshjes, portugezët kanë realizuar edhe golin e tretë me një goditje të jashtëzakonshme të Dalot nga jashtë zone.

Mbrojtësi i United ka qenë protagonist edhe në pjesën e parë me golin e shënuar në minutën e 33-të, ndërsa Fernandes ka dyfishuar avantazhin në fundin e pjesës së parë.

SUPER GOLI I REALIZUAR NGA DALOT – VIDEO

Lajme të tjera

Lajmet e fundit