Dëmtimi i Kjaer dhe Raiola prishin planet e Milan-it

4 Dhjetor 2021
17:03
Denis Hakanaj

Milan është gati të rinovojë kontratën e Romagnoli-t, me marrëveshjen aktuale që skadon qershorin e ardhshëm.

Kushti i kuqezinjve është që lojtari të ulë kërkesat prej 5.5 milionë eurosh në sezon.

Situata ka ndryshuar tani.

Sipas Tuttosport, dëmtimi i Kajer që i siguron vendin e titullarit në ekip dhe “efekti” Raiola, mund ta shtyjnë menaxherin të konfirmojë kërkesën e lartë.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit