Dëmtohet Kluivert, por Roma gjen avantazhin me zëvendësuesin e holandezit (VIDEO)

1 Dhjetor 2019
21:45

Justin Kluivert, autori i golit të parë të Romës ndaj Veronas u dëmtua pas 30 minutash dhe vendin e tij e mori Perotti që me penallti reailizoi golin e 2-1, pasi Verona barazoi me Faraoni dhe pa t’i anulohej një gol.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit