“Dera ime do të jetë e hapur për ata”, Xhaka planifikon të ardhmen larg Arsenal-it

24 Nëntor 2021
16:43
Denis Hakanaj

Mesfushori Granit Xhaka ka pranuar se mund të kthehet te Borussia Monchengladbach në të ardhmen.

Zvicerani, i cili ka një kontratë me Arsenal-in deri në sezonin 2023/24, gjatë një interviste të dhënë për podcast-in Mit Geredet ka folur për një rikthim të mundshëm në Bundesliga.

“Kam akoma edhe dy vite e gjysmë në kontratë. Kur të jemi 32 vjeç dhe nëse Borussia do të më dojë mbrapsht, dera ime do të jetë e hapur”.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit