“Diamanti” italian i Milanit ngre “San Siro”-n në këmbë me këtë lëvizje klasi (VIDEO)

27 Tetor 2021
0:23
Telesport

Sandro Tonali vazhdon rritjen e tij dhe nuk ka lidhje fare me futbollistin e parë sezonin e shkuar me kuqezinjtë. Totalisht ndryshim rrënjësor për mesfushorin me numër “8” që është bërë një titullar i mesfushës kuqezi…

I kudondodhur, por edhe goditje këndi të ekzekutuara në mënyrë perfekte. Sonte ndaj Torinos, gjithashtu dhuroi një numër klasi që ngriti publikun në këmbë…

Lajme të tjera

Lajmet e fundit