“Do t’i blejë të gjithë”, miliarderi do yjet e Serisë A

12 Tetor 2021
17:29
Denis Hakanaj

Newcastle po planifikon një merkato përrallorë në janar pas blerjes së klubit nga ane e princit Bin Salaman.

“Do t’i blejë të gjithë”, ka qenë titulli në faqen e parë të përditshmes italiane Tuttosport.

Përveç Conte-s për stolin, princi miliarder duket se ka vënë në shënjestër Chiesa, De Ligt, De Vrij, Kessie dhe Brozovic.

 

Lajme të tjera

Lajmet e fundit