Dokumenti i paarritshëm për historinë. Cristiano 18 vjeç dhe intervista e tij e parë në anglisht (video)

28 Janar 2021
15:17
Alfred Lleshi

Kjo video e vitit 2003, e intervistës së parë të Cristiano Ronaldos si lojtar i Manchester United në anglisht, pas fitimit të çmimit “lojtari i ndeshjes” është publikuar sot nga “AS”. Fjalët që thotë pas ndeshjes kundër Leicester janë “perla”. Kuptohet, nën monitorimin e Gary Neville.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit