Donnarumma-Milan, ja ku ka ngecur rinovimi

9 Gusht 2020
20:39
Telesport

Milani dhe Donnarumma janë afër rinovimit por ai vonon sepse sa herë ke të bësh me një super agjent pretendues si Mino Raiola, gjithçka është e vështirë.

Portieri dëshiron të qëndrojë, kurse Raiola mendon fitimet… Rroga do të ketë rritje natyrisht por agjenti kërkon përfshirjen e një klauzole prej 50 mln eurosh për largim nëse nuk arrihet Champions. Rruga tjetër mbetet ajo e komisioneve të pasura të agjentit, por Elliott nuk është aspak dakord me këto kushte.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit