“Duhej të shkonte në banjë”, Nagelsmann zbulon prapaskenën gjatë Barça-Bayern

15 Shtator 2021
16:23
Denis Hakanaj

Në ndeshjen e luajtur të martën në mbrëmje mes Barcelona-s dhe Bayern Munich ka patur një mister të vogël në lidhje me futjen në fushë t ë Kingsley Coman.

Francezi duhej të futej në fushë në vend të Musiala-s, por në momentin e zëvendësimit është ulur në stol dhe ka folur me zëvendësin e Nagelsmann dhe pak më mbrapa ka shkuar në dhomat e zhveshjes, me Gnabry që është futur në vendin e tij.

Një situatë e çuditshme që ka krijuar shqetësim për lojtarin, por që është kthyer në stol për t’u futur në fushë në minutën e 82-të.

Ka qenë trajneri Nagelsmann që ka shpjeguar gjithçka:

“King ka patur pak probleme në stomak para se të futej. Ja pse na është dashur të presim që të shkonte në banjë para se të futej në fushë”.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit