Dy katalanas dhe dy francezë, Griezmann zgjedh katër legjendat e tij

Barcelona

Dy katalanas dhe dy francezë, Griezmann zgjedh katër legjendat e tij

11 Shtator 2019
19:16
Artan Drazhi
11 Shtator 2019
19:16
Artan Drazhi

Lajme të tjera

Nuk ka postime të tjera

Lajmet e fundit

Nuk ka postime të tjera