Dy tenistët nuk i ndal asgjë, luajnë në fushën e përmbytur nga uji (video)

12 Nëntor 2020
11:39
Gentian Spiri

Tenisti grek Petros Tsitsipas, vëllai i vogël i Stefanos Tsitsipas (numri 4 në botë për meshkuj) ka publikuar një video në rrjetet sociale që ka bërë xhiron e botës.

Ai ndodhet në Kretë për të luajtur tenis, por fusha është e përmbytur nga uji, për shkak të shiut të madh që ka rënë aty.

Gjithsesi, Petros dhe kolegu i tij Aristotelis Thanos vendosin të luajnë tenis në fushën e përmbytur me ujë, për t’u argëtuar. Një video argëtuese…

Lajme të tjera

Lajmet e fundit