E ardhmja e Haaland, ja tre super zgjedhjet në dispozicion të noervegjezit

20 Nëntor 2021
18:23
Denis Hakanaj

E ardhmja e Erling Haaland mbetet e paqartë.

Ajo që është e sigurt është se në merkaton e verës së ardhshme pritet të zhvillohet një garë e ndezur për yllin e Borussia Dortmund.

Sipas AS, sulmuesi norvegjez do të jetë tre zgjedhje: Real Madrid, nëse nuk do të konkretizohet operacioni Mbappe, PSG i zakonshëm dhe Manchester City.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit