“E bëjmë pa dëshirë, por…”, Arsenal kërkon shtyerjen e ndeshjes me Tottenham

14 Janar 2022
21:04
Denis Hakanaj

Arsenal i ka bërë një kërkesë Premier League për shtyrjen e ndeshjes së të dielës kundër Tottenham.

“Nuk e kemi bërë me dëshirë, por kemi shumë mungesa aktualisht në ekip për shkak të Covid, dëmtimeve dhe pjesëmarrjes në Kupën e Afrikës”.

Ky ka qenë arsyetimi i Topçinjve për kërkesën e bërë për të shtyrë derbin kundër Spurs.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit