E BUJSHME: Fenerbahce kërkon portierin shqiptar!

12 Gusht 2020
21:43
Telesport

Fenerbahce kërkon portierin e kombëtares së Shqipërisë, Gentian Selmani! Lajmi I bujshëm që vjen nga Turqia raportohet nga TRT Spor, që tregon se bisedimet kanë nisur mes gjigantit të Stambollit dhe klubit të portierit të talentuar (ish I Laçit), Menemenspor.

Më parë emri i portierit është lidhur edhe me Besiktas dhe klube të tjera të elitës në Turqi.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit