E bujshme: Interi nuk lëshon pe, Barcelona në hall për Lautaron

4 Qershor 2020
19:52
Eraldo Harlicaj

U mendua se marrëveshja ndërmjet Barcelonës dhe Interit për Lautaron Martinezin ishte thuajse e kryer, por nuk ka ndodhur kështu. Mundo Deportivo ka hedhur një tjetër lajm që ndryshon të gjithë situatën.

Media prestigjoze shkruan se Barca nuk e përballon dot sulmuesin e Interit. Spanjollët duket se nuk kanë mundësi të paguajnë 111 milionë euro për kartonin e futbollistit, ndërsa italianët nuk duan ta humbasin argjentinasin.

Maksimumi që mund të ulin pretendimet e tyre është në 90 milionë euro. Kampionët e Spanjës pritet të shesin disa futbollistë në mënyrë që plotësojnë shifrën e parave për Lautaron.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit