E BUJSHME: Napoli gjen akord me lojtarin e Real, por oferta ende nuk bind “blancos”

13 Gusht 2020
14:25
Telesport

Napoli i ka ofruar Real Madridit 15 milion euro për Sergio Reguilon, me Blancos të gatshëm për të negociuar, por duke kërkuar midis 20 dhe 25 milion euro.

PF | Transfer News on Twitter: "Real Madrid left-back Sergio ...

Drejtori sportiv Giuntoli ka siguruar “ok” e lojtarit i cili, megjithatë, nuk do të përbuzë idenë për të luajtur Ligën e Kampionëve, nëse një ofertë arrin nga një klub që do ta luajë atë sezonin e ardhshëm – raporton Gazzetta dello Sport.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit