E dashura e CR7, më euforike se kurrë. “Karton i kuq” për Rihanna dhe Beyoncé: Unë jam Georgi!

28 Janar 2023
14:19
Alfred Lleshi

Episodi i sezonit të dytë të Georgina Rodriguez do të mbërrijë në Netflix në mars, siç njoftoi kompania me një poster ku shfaqet e dashura e Cristiano Ronaldos që tregon një karton të kuq (por krediti) dhe një slogan: “Le të shkojmë për serinë e dytë”.

Vetëm një vit më parë, platforma e transmetimit dha premierën (pjesën e parë) të “I’m Georgina”. Dhe për të falënderuar suksesin që pati, kompania ka ndarë një pamje paraprake të asaj që do të shihet në serinë e dytë.

“Është përvjetori i #SoyGeorgina. Doja t’ju falënderoja që arritët në top 10 të botës me këtë mini-avancim. Unë të dua! Vetëm në Netflix, në mars”, – ka shkruar modelja së bashku me ngacmimin që përfshin ‘looks’ të rinj dhe tapete të kuq, udhëtime me avionë privatë, momente familjare apo takime me miqtë.

Përveç kësaj, një frazë që do të ngjallë polemika: “Jam shumë e lumtur për ta, por nuk më intereson nëse e kanë Rihanna dhe Beyonce, unë jam Georgi”. Në sezonin e parë, Georgina la tashmë një frazë tjetër ikonike që revolucionarizoi rrjetet sociale.

“Kam kaluar nga shitja e rrobave të luksit në ekspozimin e tyre si modele në tapetin e kuq”; “Në punë shkoja me autobus, tani udhëtoj me Bugatti”; “Më pëlqen të kombinoj një palë tutash 5 euroshe me çantën time të madhe ose me super atlete”, “avioni privat ma lehtëson shumë jetën”. Këto ishin disa nga frazat e saj më të komentuara nga seria e parë e “I’m Georgina”.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit