E FUNDIT: Juventusi drejt Moskës pa yllin e saj. Dëmtim që prish planet Champions (VIDEO)

5 Nëntor 2019
13:51

Lajme të këqija te Juventusi. Matthijs De Ligt mungon në Champions League. Problem i vogël fizik pas ndeshjes derbi ndaj Torinos. Maurizio Sarri nuk ka ndër mend ta rrezikojë për transfertën moskovite ndaj Lokomotiv. Titullar pritet Higuain, në formë të shlodhur pasi luajti rezervë në sfidën e fundit, ndryshe nga Dybala titullar. Bonuçi do të luajë me njërin mes Ruganit dhe Demiral.

Ja të grumbulluarit:  Szczesny, De Sciglio, Pjanic, Khedira, Ronaldo, Ramsey, Dybala, Douglas Costa, Alex Sandro, Danilo, Matuidi, Bonucci, Higuain, Rugani, Rabiot, Demiral, Bentancur, Pinsoglio, Bernardeschi, Buffon.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit