E FUNDIT: Ozil me ekip të ri në janar, shok skuadre me shqiptarin!

10 Tetor 2019
17:14

Mesut Ozil duket gjithnjë e më larg Arsenalit. “Topçinjtë” e Londrës e kanë bërë të qartë që mesfushori nuk është më në planet e trajnerit Emery dhe largimi i tij në janar sipas gjasave është i sigurt.

Së fundmi, në mediat angleze është raportuar lajmi se Mesut Ozil do të kalojë në huazim te Fenerbahce. Tek ekipi turk, Ozil do të gjejë edhe sulmuesin e Kosovës, Vedat Muriqin, i cili ka pasur një ecuri mjaft të mirë në këtë fillim sezoni.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit