E FUNDIT: “Të tronditur!”, reagon edhe Barcelona pas tragjedisë së Bryant

26 Janar 2020
22:01

Edhe Barcelona ka reaguar pas lajmit të tmerrshëm të vdekjes së Kobe Bryant. Klubi katalanas, ku shpesh basketbollisti shkonte ta vizitonte dhe shihte ndeshjet, pasi kishte tepër simpati, i ka dedikuar edhe disa fjalë…

“Të tronditur nga vdekja e Kobe Bryant, një atlet shembullor si brenda ashtu edhe jashtë fushës së basketbollit. Ngushëllimet tona më të përzemërta familjes dhe të dashurve të tij. Pusho në paqe”.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit