“E ka kuptuar si funksionon”, Moratti: Ja pse De Laurentiis meriton ta fitojë titullin tani

14 Nëntor 2021
9:37
Denis Hakanaj

Massimo Moratti ka dhënë një i ntervistë të gjatë për Il Mattino.

Ish-presidenti i Inter-it ka folur për Napoli-n, por mbi të gjitha për sfidën e ardhshme të kampionatit mes axurrëve dhe zikaltërve, shumë e rëndësishme për renditjen.

Ky është titulli në faqen e parë së gazetës:

“De Laurentiis e ka kuptuar se futbolli është një ndërmarrje. Tani meriton titullin”.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit