E kërkon gjysma e Europës, ndihmësi i Tuchel e injoron: PSG nuk bën për të

24 Nëntor 2020
17:09
Denis Hakanaj

Paris Saint-Germain injoron Dominik Szoboszlai-n, ylli i Salzburg që kërkohet nga klubet kryesorë të Europës, mes të cilëve janë edhe Milan, Real Madrid dhe Arsenal.

“Etapa e ardhshme do të jetë e rëndësishme për të”, ka thënë zëvendësi i Tuchel, Zsolt Low, për Kicker.

“Bayern Munich dhe PSG do të ishin shumë të mëdhenj për të. Do ta këshilloja të bënte një zgjedhje të ndërmjetme, nuk mund të mendoja për një klub më të mira se Leipzig”.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit