E. LEAGUE: Super gafë e portierit, Napoli shënon pas 11 sekondash dhe vendos rekord (Video)

30 Shtator 2021
19:03
Denis Hakanaj

11 sekonda i kanë mjaftuar Napoli-t për të kaluar në avantazh ndaj Spartakut të Moskës.

Ka qenë Elmas që ka shënuar menjëherë për skuadrën e Spalletti-t.

Mesfushori ka përfituar nga një gafë e portierit dhe nuk ka gabuar.

Ky është edhe goli më i shpejtë i shënuar nga një skuadër italiane në Europa League.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit