E PABESUESHME! Genoa ngrin Juventusin me supergol. Nga 2-0 në 2-2 (VIDEO)

13 Janar 2021
22:22
Telesport

E bujshme në Torino! Genoa gjen edhe golin e barazimit ndaj Juventusit me anë të një perle të të riut Melegoni, që me goditje nga jashtë zone mposht Buffon…

Edhe pse bardhezinjtë dominuan në pjesën e parë nuk e mbyllën ndeshjen dhe kështu që pas golit të Cyborra, erdhi ai i Melegonit.

Për Juventusin shënuan Kulusevski dhe Morata në vetëm 20 minuta.

 

Lajme të tjera

Lajmet e fundit