E PABESUESHME! Havertz i mallkuar, humbet rast me portën e boshatisur (VIDEO)

7 Prill 2021
22:29
Telesport

Kai Havertz duket se është i mallkuar!

Gjermani që u ble në verë për 80 milionë euro vijon të jetë dështim total dhe e ka konfirmuar edhe sot.

Në minutën e 60’, ai ka humbur një rast me portën e boshatisur në sfidën Porto-Chelsea. Thjesht e pabesueshme!

Lajme të tjera

Lajmet e fundit