RUSI 2018

E pabesueshme, kjo gafë mund t’i kushtojë Messi-t Botërorin

Portierët vazhdojnë të jenë protagonistë në ndeshje të rëndësishme, por jo për mirë. Gafat, tashmë të famshme, të Karius në finalen e Champions League, janë pasuar nga ato të David de Gea në ndeshjen kundër Spanjës dhe të Willy Caballero, portieri i Argjentinës që i ka dhuruar golin e avantazhit Kroacisë. Për më tepër shikoni videon më poshtë:

Më shumë nga RUSI 2018