E pabesueshme, Superliga e Europës shkakton “viktimën” e parë

20 Prill 2021
21:14
Denis Hakanaj

Një tërmet i vërtetë ka goditur në këto momente futbollin europian, kur nuk kanë kaluar as 48 orë nga komunikata zyrtare për krijimin e Superligës.

Ed Woodward, siç ka bërë të ditur talkSPort, duket se ka dhënë dorëheqjen nga detyra e drejtorit ekzekutiv të Manchester United pas lajmeve për një shkrije të bujshme të Superligës.

Chelsea, Manchester City dhe Atletico Madrid duket se kanë vendosur të tërhiqen nga projekti.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit