E pabesueshme te PSG, dëmtohet edhe Tuchel

7 Gusht 2020
19:40
Denis Hakanaj

Trajneri i Paris Saint-Germain, Thoms Tuchel, ka pasur një incident mbrëmjen e së enjtes.

Gjermani ka ndryshuar kaviljen e majtë gjatë një stërvitje. Një situatë paradoksale, duke marrë parasysh rritjen e numrit të dëmtuarve te PSG këto ditë para ndeshjes së Champions League kundër Atalanta-s.

Verrati nuk do të luajë, ndërsa rikuperimi i Mbappe duket shumë i vështirë.

Gjatë ndeshjes kundër Lyon-it në Kupën e Ligës janë dëmtuar edhe Thiago Silva, Marquinhos dhe Icardi.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit