Edhe tifozeria e Interit nuk mungon! Shikoni se si e pritën ekipin jashtë stadiumit (VIDEO)

17 Tetor 2020
17:59
Eraldo Harlicaj

Ashtu si Milanin, edhe Interin e shoqëruan tifozët zikaltër deri në dyert e stadiumit “San Siro”. Një dëshmi e dashurisë së madhe për ngjyrat e klubit dhe sidomos për faktin se nuk mund të jenë të pranishëm brenda shkallëve të “San Siro”-s…

Lajme të tjera

Lajmet e fundit