EKSKLUZIVE: Huliganët bardheblu dhe plani i zbuluar nga fotografi! Tifogrupi i ri që donte të merrte famë në derbi!

Tirana

EKSKLUZIVE: Huliganët bardheblu dhe plani i zbuluar nga fotografi! Tifogrupi i ri që donte të merrte famë në derbi!

30 Shtator 2019
15:28
Telesport
30 Shtator 2019
15:28
Telesport

Lajme të tjera

Nuk ka postime të tjera

Lajmet e fundit

Nuk ka postime të tjera