Emocione pafund: Piatek dhe Milani me fat, i përgjigjen golit të 100 të Immobiles (VIDEO)

3 Nëntor 2019
21:22

Milan-Lazio ka nisur me spektakël, raste, shtyllë por edhe dy gola. Golit të 100-të me fanellën e Lazios së Ciro Immobiles i është përgjigjur goli i Piatek, edhe pse me devijim të Bastos.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit