Eugenia Suarez i dedikon një këngë Icardi-t, videoja bëhet virale

20 Tetor 2021
19:03
Denis Hakanaj

“Imagjinoja të ishim bashkë në Paris”.

Kjo është kënga që Eugenia Suarez duket se i ka dedikuar Mauro Icardi-t në rrjetet sociale.

Aktorja, këngëtarja dhe modelja argjentinase ka qenë në qendër të kronikës rozë në ditët e fundit për shkak të lidhjes së fshehtë me Mauro Icardi-n.

Një lidhje që është zbuluar nga Wanda Nara dhe që ka çuar te ndarja e çiftit të famshëm.

Një ndarje që duket se ka zgjatur pak, me Wanda-n dhe Mauro-n që duket se janë kthyer bashkë.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit