EUROGOL NGA KRUNIC! Spektakolar futbollisti i Milanit (VIDEO)

7 Mars 2021
15:32
Telesport

Milani ka kaluar në avantazh ndaj Verona me eurogol nga Rade Krunic. Boshnjaku fiton goditje dënimi dhe pastaj ekzekuton po ai, duke realizuar eurogol dhe duke i dhënë kuqezinjve avantazhin në “Bentegodi”.

Trajektore perfekte nga mesfushori sulmues i Milanit, i hedhur sot titullar.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit