EUROPA LEAGUE: Laçi e pëson, tranversa e fal nga goli i dytë (VIDEO)

11 Korrik 2019
19:14
Anton Cicani

Ka mjaftuar një tolerim dhe Hapoel Beer Sheva ka gjetur golin e barazimit me anë të Gal Levi në të 78', teksa 7 minuta më vonë ka ardhur edhe një tranversë e goditur nga Shamir. Me fat Laçi në këtë moment. Skuadra e Starovës po vuan dhe shumë tani në këto minuta finale.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit