Festë e dyfishtë për Hamsik: mposht Balotelli-n dhe feston “rekordin” social

5 Dhjetor 2021
12:45
Denis Hakanaj

Fundjavë e lumtur për Marek Hamsik.

Ish-ylli i Napoli-t, aktualuisht te Trabzonspor në Turqi, ka qenë protagonist në fitoren 2-0 të skuadrës së tij kundër Adana Demirspor, skuadra e Balotelli-t e drejtuar nga Montella.

Për Marek, një gol që ka mbyllur dneshjen dhe që është festuar në rrjetet sociale me rastin e një tjetër arritjeje të pabesueshme: atë të 800 mijë ndjekësve në Instagram.

“Goal feeling”, ka shkruar mesfushori duke i shoqëruar fjalët e tij me një fotografi që e ka kapur në momentin e festimit të golit.

“+3 dhe shumë falënderime për arritjen e 800 mijë fansave që më ndjekin”, kanë qenë fjalët e ish-lojtarit të Napoli-t.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Marek Hamšík (@marek_hamsik_17_official)

Lajme të tjera

Lajmet e fundit