Flakët e Amazonës përpijnë gjithçka, pezullohet ndeshja (VIDEO)

29 Gusht 2019
13:17

Ka qenë e pamundur të zhvillohet një ndeshje futbolli për Kategorinë e Tretë në Brazil, teksa flakët që kanë përfshirë pyjet e Amazonës kanë marrë përmasa të mëdha dhe kërcënojnë gjithçka që iu del para.

Ndeshja Atlético Acreano-Luverdense u ndërpre pasi flakët rrethakuan fushën e blertë të futbollit dhe tymi e bëri të pamundur që lojtarët të luanin normalisht.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit