Formacioni: Paraqitjet jo të mira me Shqipërinë, Roma ul në stol Kumbullën!

18 Tetor 2020
20:35
Eraldo Harlicaj

Roma do të luajë mbrëmjen e sotme kundër ekipit të Beneventos. Skuadra kryeqytetase ka publikuar formacionin titullar që do të përballojë sfidën në “Olimpico”.

Trajneri Fonseca nuk ka preferuar të aktivizojë mbrojtësin Marash Kumbullën nga pjesa e parë. Mbrojtësin ynë luajti dy ndeshje me Shqipërinë dhe trajneri i Romës nuk donte ta ngarkonte më shumë.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit