FORMACIONI: Conte eksperimenton me Interin, Lukaku nuk luan

13 Korrik 2020
20:54
Eraldo Harlicaj

Inter do të luajë kundër Torinos prej orës 20:45 në “San Siro”. Ekipi zikaltër duhet të fitojë me patjetër për të tentuar të ngjitet në tabelën e klasifikimit, pasi është parakaluzar dhe nga Atalanta e momentalisht mban vendin e katërt.

Trajneri Antonio Conte ka publikuar formacionin titullar për ndeshjen kundër ekipit mik. Godin rikthehet nga minuta e parë, ndërsa te titullarët ka vend dhe për Brozovic, pavarësisht problemeve të ditëve të fundit.

Borja Valero, Alexis dhe Lautaro do ta nisin nga minuta e parë, ndërsa trajneri Conte ka bërë një eksperiment të tillë me skuadrën e tij. Lukaku nuk është i grumbulluar sepse është i dëmtuar.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit