Fotolajm: N’golo Kante siç nuk e keni parë kurrë, sa paska ndryshuar në karantinë!

19 Maj 2020
20:36
Eraldo Harlicaj

N’Golo Kante është një ndër personat më pozitivë dhe më të dashur në botën e futbollit. Mesfushori francez ka fituar zemrat e të gjithëve me buzëqeshjen e tij dhe “fair play”-n që tregon në fushën e lojës.

Kante është parë në stërvitjen e sotme të Chelseas me një ndryshim kolosal. Ai ka rritur flokët e tij dhe mund ta shihni ashtu siç nuk e keni parë kurrë më parë. Francezi po bën stërvitje të diferencuar.

 

Lajme të tjera

Lajmet e fundit