Franca në karantinë, Wanda Nara tërbon fansat me foton provokuese

17 Nëntor 2020
11:42
Gentian Spiri

Wanda Nara, bashkëshortja dhe menaxherja e futbollistit argjentinas Mauro Icardi vijon të jetë aktive në rrjetet sociale.

Dhe, si gjithnjë, ajo provokon fansat e saj me foto “hot”, duke treguar linjat e saj.

Edhe fotoja e fundit publikuar në faqen e saj zyrtare “Instagram” është mjaft provokuese, ku tregon thuajse gjithçka dhe i lë pak vend imagjinatës.

Duket se karantina që ka “pushtuar” Francën nuk e tremb aspak Wanda Nara, që vijon të magjepsë me hiret e saj.

Foto e publikuar nga Wanda Nara

Lajme të tjera

Lajmet e fundit