FRANCA ZGJOHET! Dy gola në 7 minuta. Benzema-Mbappe (VIDEO)

7 Tetor 2021
22:14
Telesport

Franca është zgjuar në pjesën e dytë dhe ka vënë përfund Belgjikën duke reaguar. Eshtë dashur një supergol nga Benzema që pa kënd fare e ka bërë duke rënë në diagonale.

Pak minuta dhe një penallti e akorduar me VAR i ka dhënë mundësi Mbappe të vendosë topin nga pika e bardhë dhe të mposhtë Lloris për 2-2…

Gjithçka nga e para për Belgjikën tashmë, që duket edhe më e lodhur se Franca.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit