Frankfurt eliminon Inter në “San Siro”, Arsenal përmbys dhe kualifikohet

Europa League

Frankfurt eliminon Inter në “San Siro”, Arsenal përmbys dhe kualifikohet

14 Mars 2019
22:55
Rigers Avdo
14 Mars 2019
22:55
Rigers Avdo

Lajme të tjera

Nuk ka postime të tjera

Lajmet e fundit

Nuk ka postime të tjera