GAFË AMATORE | Jorginho i hap Sanchos rrugën e golit të United. Chelsea befasohet (VIDEO)

28 Nëntor 2021
18:52
Telesport

Pas nje pjese te pare te mbyllur 0-0, 45′ e dyta kane nisur me avantazhin e Manchester United ndaj Chelsea ne “Stamford Bridge”.

Djajtë e Kuq përfitojnë nga një gabim i bujshëm i Jorginhos, i cili si lojtari i fundit kontrollon keq topin dhe shkakton kundersulmin e mysafirëve të drejtuar nga Sancho, i cili ballë për ballë me Mend nuk mund të gabojnë.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit