Gafë nga Busquets, Falcao lë në vend Pique dhe ndëshkon Barçën (Video)

27 Tetor 2021
19:47
Denis Hakanaj

Vazhdon momenti i vështirë për Barcelona-n.

Pjesa e parë kundër Rayo Vallecano, ndeshje e vlefshme për javën e 11-të të La Liga-s, është mbyllur 1-0 në favor të vendasve.

Një gabim i pafalshëm i Busquets ka sjellë golin e Radamel Falcao-s, i cili ka shënuar me një goditje perfekte pasi ka lënë në vend Gerard Pique.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit