Gafë qesharake nga serbët, Azerbajxhani barazon me lehtësi (Video)

12 Tetor 2021
21:40
Denis Hakanaj

Është mbyllur 1-1 pjesa e parë e sfidës së Beogradit mes Serbisë dhe Azerbajaxhanit.

Vendasit kanë kaluar në avantazh me një penallti të Vlahovic në minutën e 30-të, ndërsa miqtë janë kundërpërgjigjur në fundin e 45 minutave të para.

Makhmudov ka shënuar për Azarbajxhanin pas një gafe të portierit Rajkovic.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit